GalaBet Free Spin Etkinliği

Kurallar ve Şartlar

  1. Promosyon kodu kullanarak katılım sağlayan ilk 300 üyemize 50 Free Spin hediye!

Profil onayı olmayan üyeler bu promosyondan yararlanamayacaktır.

Son işlemi etkinlik, şans bonusu vs olan kişiler bu etkinlikten yararlanamayacaktır.

Bu etkinlikten yararlanmak için GalaBet hesabınızda minimum 3 adet başarılı yatırımınızın bulunması gerekmektedir.

Free Spin kazanma şansı yakalamak için, üye profili içerisinde ‘’Bonuslar’’ kısmı altında yer alan promosyon kodu (uygula) butonu ile Instagramdan paylaşılan kod girilerek aktif edilmelidir.

5.Almış olduğunuz Free Spin Pragmatic Play sağlayıcısının, Sweet Bonanza Dice oyununda geçerli olacaktır.

Free Spin’den yararlanmak için Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip etmeniz gerekmektedir. Etkinlikten yararlanmak için sitemizde en az 3 yatırımımızın olması yeterlidir.

Bu etkinlik 28.02.2023 18:30 tarihinde başlayacak, kod tükendiğinde sona erecektir.

Her üye ve katılımcı bu etkinlik kapsamındaki ödülü sadece 1 (bir) kez kazanabilir.

Ödül aktarımı etkinlik süresince promosyon kodu aktif edilmesi ile gerçekleşecektir. 300 kod sonrası için kod
geçersiz sayılacak ve bonustan yararlanılamayacaktır. 300 kişilik kod promosyonunda tüm kodların kullanılması sonrası, Telegram üzerinden bilgi geçilecektir.

10.GalaBet; bonus alarak kural dışı faaliyetlerde bulunan veya hile yaptığı tespit edilen üyelerin kullanıcı hesaplarını, hiçbir mazeret belirtmeksizin kapatma/bloke etme yetkisine sahiptir.

11.Aynı kişisel bilgileri (Aynı IP adresi, aynı adres bilgileri, aynı e-mail hesabı, aynı telefon numaraları vb.) paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı ailenin fertlerinden sadece biri bu bonustan faydalanabilir.

12.GalaBet; istediği zaman üyelerinden kimlik, ikamet belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda, oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

13.Bonus suistimali yaptığı tespit edilen üyelerin hesaplarındaki tüm kazançlı kuponlar iptal edilerek (kazancı silinerek), sadece yatırılan anapara bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

14.GalaBet; bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

15.GalaBet genel bahis kuralları, ilgili bonus için geçerlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu